Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає “пошуком дешевих сенсацій” розслідування НАБУ щодо очільника Радикальної партії Олега Ляшка через його виграш у лотерею.

Про це Луценко заявив в ефірі телеканалу “Прямий“.

“Мені здається, що пан Ситник, який вже браво заявив, що він готовий до арештів і так далі, він починає демонструвати наступальність НАБУ. В принципі, це правильно. Він для того і зарплату отримує. І зарплату немалу. Але якість його подань, чесно кажучи, викликають запитання. Я не хочу підривати довіру до сусіднього правоохоронного органу і не буду коментувати деталі. А просто скажу, що я би такі підозри не підписав ні Ляшку, ні комусь іншому. Хоча до нього і ставлюся критично”, – наголосив Луценко.

Глава ГПУ пояснив, в чому збираються звинувачувати Ляшка.

“Він викликав свого помічника, дав йому кошти поставити на тоталізатор, на виграш однієї з футбольних команд. Помічник приніс йому виграш. Він його записав у декларацію. Тепер кажуть, що лотерейний заклад не здав відповідний звіт в Мінфін про ставку і виграш. А тут Ляшко до чого? Він що, має контролювати звітність? І чому він це має робити?”, – сказав Луценко.

“Мені здається, що це пошук дешевих сенсацій”, – каже генпрокурор.

Нагадаємо, 4 березня Солом’янський райсуд Києва надав доступ детективам НАБУ до документів щодо всіх виграшів Ляшка, який задекларував виграш в Українській національній лотереї у сумі 571 тис. гривень.

У НАБУ відмовилися надавати інформацію щодо розслідування виграшів Ляшка, посилаючись на таємницю слідства.

2017 року Олег Ляшко задекларував виграш в Українській національній лотереї загальною сумою в 571,045 гривень.

У представництві Української національної лотереї відмовились коментувати виграші Ляшка чи інших гравців, заявивши, що це конфіденційна інформація.

25 жовтня 2017 року у НАЗК, а 27 жовтня – у НАБУ заявили, що найближчим часом перевірять декларацію Ляшка щодо декларування виграшу у лотерею.