Про це свідчить його декларація, оприлюднена на сайті НАЗК.

При цьому глава ГПУ вказав, що не має власного автомобіля.

Також Луценко вніс до своєї декларації інформацію про отримані 2 подарунки у негрошовій формі, загальна вартість яких становить 289,3 тисячі гривень.

Генпрокурор також вказав, що зберігає на рахунках в "Укрексімбанку" 1 мільйон 331,8 тисячі гривень. В цьому ж банку Луценко відкрив рахунок для зберігання 2,9 тисячі євро та 11,4 тисячі доларів. Окрім того, ще 10 тисяч гривень глава ГПУ зберігає у готівці.

Відповідно до документа, власного транспорту в Луценка немає. Проте генпрокурор користується службовим автомобілем Toyota Camry 2013 року випуску.

Разом з тим, дружина генпрокурора Ірина Луценко придбала автомобіль Mercedes-Benz 2017 року випуску. Також у декларації глави ГПУ вказано, що за рік його дружина отримала 240,5 тисячі гривень зарплати та 252,8 тисячі гривень компенсації на ведення депутатської діяльності.

Щодо нерухомості сім’ї Луценків, то дружина генпрокурора володіє квартирою в Києві площею 181 квадратний метр, нежитловим приміщенням у Києві площею 92,2 квадратних метра, житловим будинком у місті Дубно площею 203,9 квадратних метра та земельною ділянкою в Дубно площею 775 квадратних метрів.

Сам же Юрій Луценко ділить із дружиною право власності на квартиру в Києві площею 181 квадратний метр, житловий будинок площею 859 квадратних метрів у Києво-Святошинському районі, а також земельну ділянку в цьому районі площею 2,475 квадратних метра. Окрім того, подружжя є співвласниками гаража в Києво-Святошинському районі площею 80 квадратних метрів.