Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко обіцяє поміняти команду львівської міліції, якщо до нового року не буде розкрито хоча б одне з останніх замовних вбивств.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко на брифінгу у Львові сьогодні після наради в УМВС у Львівській області.

«Щойно ми говорили з усією командою пана Максимова (начальник УМВСУ у Львівській області), кримінального блоку міліції, УБОЗУ, і я сказав абсолютно відверто: я не піду на шантаж і на намагання вигородити себе шляхом зняття когось із них з роботи за убивства, бо міліція не організовує убивства і не може врегулювати більше чи менше. Але якщо до нового року принаймні одне з цих двох (вбивство директора Скло дзеркального заводу та замах на життя директора ринку «Шувар») не буде розкрите, прийдеться міняти команду львівської міліції», ― сказав Луценко.

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко перебував сьогодні у Львові з коротким візитом, під час якого провів нараду в УМВСУ у Львівській області у зв’язку із складною криміногенною ситуацією в області.

Нагадаємо, що 14 листопада о 8 годині 45 хвилин ранку по вулиці Балабана, 14, що у Львові, біля прохідної Склодзеркального заводу в автомобілі „Мерседес'' був застрелений генеральний директор ТзОВ „Галімпекс - Склодзеркальний завод" Богдан Дацко. Міліція відпрацьовує 6 версій злочину, але вважає основною версією вбивства його бізнесову діяльність. Прокуратура Львівської області порушила кримінальну справу за ознаками ч. 1 ст. 115 (Умисне убивство). Розслідування проводить слідчий відділ прокуратури Львівської області.

26 жовтня о 8.22 год. у Львові підірвали автомобіль директора ТзОВ «Шувар», заступника голови фракції БЮТ Львівської міської ради Романа Федишина. Внаслідок вибуху загинула 14-річна учениця Сихівської гімназії. Роман Федишин тримав скалкове поранення. Міліція розглядає дві версії замаху на життя Федишина: фінансово-економічну діяльність і політичну діяльність. Прокуратура порушила кримінальну справу за трьома статтями КК України: ч.2 п.5 ст.115 (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб), ч.2 п.5 ст.15 (замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) і ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна). Досудове слідство проводить слідчий відділ прокуратури Львівської області.

ПресТайм