Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко особисто представить нового начальника УМВСУ у Львівській області. Про це "Прес-Тайм" повідомили в Центрі громадських зв'язків УМВСУ у Львівській області. Представлення начальника УМВС у Львівській області за участю міністра відбудеться завтра, 23 липня. Працівники ЦГЗ відмовились повідомляти хто саме буде представлений, сказавши "про все дізнаєтесь завтра".

З компетентних джерел в правоохоронних органах агентству стало відомо, що новим начальником буде генерал-майор Віталій Максімов. Цю інформацію також підтвердив перший секретар Львівського обкому СПУ Євген Таліпов, за інформацією якого відповідний наказ вже підписаний. За його словами, Віталій Максімов "ставленик" заступника міністра внутрішніх справ Геннадія Москаля.

Попередній начальник УМВСУ у Львівській області Богдан Шкарада, за інформацію тих же джерел у правоохоронних органах, перебуває у відпустці, після якої обійме посаду помічника міністра внутрішніх справ у регіоні.

Як повідомляло агентство, 18 липня під час розширеної наради вищого керівного складу МВС України Президент України Віктор Ющенко, вислухавши доповідь начальника УМВСУ у Львівській області Богдана Шкаради про ситуацію в області, назвав її непрофесійною і закликав Шкараду подати рапорт про відставку. Богдан Шкарада того ж дня подав рапорт і був звільнений із займаної посади.