Про це Українській правді повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган.

Сам генпрокурор повідомив, що підписав наказ ще 16 серпня.

Видання також поцікавилось у Холодницького, чи буде він оскаржувати догану Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Той відповів, що подумає про це, коли прочитає весь текст догани. Але натомість пішов у тривалу відпустку.

Нагадаємо, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Йому винесли лише догану.

Після цього керівник САП написав заяву на відпустку - на півтора місяці.

Згодом стало відомо, що Назар Холодницький, який пішов у відпустку до 13 вересня після скандалу, отримав 456 тисяч 780 гривень відпускних.

Що цікаво, після догани заробітна плата Назара Холодницкого за липень збільшилася на 6 тис. гривень і склала 180 292 гривні.

Під час прослуховування кабінету керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького детективи НАБУ виявили факти тиску на прокурорів та суддів, а також зливу інформації про обшуки.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова. Керівник ж Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що жодного разу не спілкувався з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим.

Раніше Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на «жучок» для прослуховування. Він також сказав, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.