Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко поставив завдання новопризначеному керівнику УМВСУ у Львівській області Богдану Шкараді деполітизувати і декриміналізувати міліцію на Львівщині.
Про це він заявив сьогодні на представленні Богдана Шкаради.
Таке ж завдання, за словами Юрія Луценка, йому поставив президент Ющенко.
Юрій Луценко зазначив, що, виконуючи це доручення, вже на другий день свого призначення він звільнив начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала із органів внутрішніх справ.
„Від нового керівника я буду вимагати рішучого ліквідування „засалених” схем контрабанди на Львівській залізниці, міліцейського супроводу крадених автомобілів та контрабанди, які возилися по „засаленим” стежкам і наповнювали певні кишені у Києві”, ― наголосив він.
Юрій Луценко буде також вимагати „тотальної чистки” міжнародного відділу УБОЗу, який прикривав ці злочинні операції, і „рішучого очищення” Державтоінспекції. „Всі служби будуть піддані тотальній чистці”, ― наголосив він.
Міністр запропонував замість біг-бордів, на яких невідомий міліціонер переводить дівчинку через дорогу, встановити біг-борди із гаслом „міліція з народом” і телефон довіри, по якому кожен громадянин зможе заявити про негідні вчинки правоохоронців. На його думку, у такий спосіб можна очистити міліцію за допомогою громади
Крім цього Юрій Луценко пообіцяв скасувати побори в МРЕВ, які „на Львівщині називаються золотими яйцями”, побори в паспортних столах, спеціальні номери, якими „користуються не так керівники міліції, як кримінальні авторитети”.