Лідер ГО «Народна Самооборона» Юрій Луценко просив дозволу в УГКЦ на проведення мітингу у Львові під час посту.

Про це Луценко повідомив під час прес-конференції у Львові сьогодні.

За його словами, міський голова Львова Андрій Садовий попередньо не схвалив проведення мітингу ГО в той часу і в тому місті, який запланувала «Народна Самооборона».

«Пан Андрій зауважив, що у Львові є піст і проведення акції біля фігури Божої Матері є не найкращою ідеєю», - сказав Луценко.

Він додав, що «наші представники сходили до церкви св. Юра і отримали дозвіл на проведення цього мітингу, і музичного супроводу із 100% з обіцянкою, що там не буде веселостей, а буде патріотична музика і чесна патріотична розмова між лідерами самооборони та львівською громадою».

Нагадаємо, що сьогодні лідер Громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Луценко планує ввечері провести віче у Львові. Віче «Народної самооборони» розпочнеться на площі Адама Міцкевича о 17.00 год. і супроводжуватиметься концертом відомих українських гуртів та виконавців, а саме: «Мандри», «Мертвий півень», «Кому вниз», співаків - Марії Бурмаки, Тараса Компаніченко, Тараса Чубая з гуртом «Плач Яремії». Сам Луценко виступить на віче о 18.00 год.

10 березня Луценко планує відвідати Івано-Франківськ.