Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає звільнення начальника УМВСУ у Львівській області Богдана Шкаради результатом недостатньої роботи його підлеглих.
Про це міністр заявив під час представлення в.о. начальника УМВСУ у Львівській області Віталія Максимова особовому складу управлвіння сьогодні.
„Богдан Михайлович є фахівцем високого гатунку. Його звільнення стало об’єктивним результатом вашої роботи, а не його”, ― сказав міністр, звертаючись до керівного складу УМВСУ у Львівській області.

При цьому Юрій Луценко зазначив, що незадовільна оцінка діяльності львівської міліції є неприємною, але вона є об’єктивною.
„У Львівській області, яка так багато зробила для цієї влади, не відбулося радикального злому кримінальної ситуації в місті”, ― зазначив він.
„Наступна ротація в управлінні буде не начальника управління, а всього керівного складу УМВС”, ― пообіцяв міністр.

Юрій Луценко, говорячи про Богдана Шкараду, сказав, що він є здоровим консерватором, який може організовувати роботу стабільного колективу, але „зараз нам необхідний наступ”.

18 липня під час розширеної наради вищого керівного складу МВС України Президент України Віктор Ющенко, вислухавши доповідь начальника УМВСУ у Львівській області Богдана Шкаради про ситуацію в області, назвав її непрофесійною і закликав Шкараду подати рапорт про відставку.
Богдан Шкарада того ж дня подав рапорт і був звільнений із займаної посади.

Прес тайм