За три роки засуджено 2300 убивць, 3200 розбійників, 13500 грабіжників, 6000 автовикрадачів, 6100 шахраїв, понад 100 тисяч крадіїв.

Про це розповів Генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв'ю "Цензор.Нет".

"Чим насправді займається ГПУ? Убивства, грабежі, розбої, автоугони разом з поліцією, несплата податків разом с фіскалами, корупція категорії "Б" (знизу – і до заступника голови ОДА). Тероризм: державна зрада, порушення територіальної цілісності і воєнні злочини – разом з СБУ. Щодо посадок вищого керівництва часів Януковича (ці справи залишені за прокуратурою). Янукович – має вирок за державну зраду – 13 років. Курченко, Клименко, Ставицький, Лавринович, Добкін, Єфремов, колишні керівники НБУ Ткаченко та Яковлев – у судах. Надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо Азарова, Захарченка та Арбузова. Всі керівники податкових служб, яких звозили в один день до Києва на вертольотах-у суді", зазначає Луценко.

За його словами, в Україні по закону справи про несплату податків закриваються у разі повної сплати цих податків у держбюджет.

"Так і відбулося у справах "Бурісми", "Мегаполісу", горіхових експортерів з рекордними сумами надходжень до бюджету", - зазначає прокурор.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначив, що після того, як піде у відставку, займеться своїм здоров’ям і ходитиме на допити.