«Загиблий пан Вороненков отримав одну кулю в шию, дві в обличчя, одну в живіт. Помер на місці», - заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє канал «112 Україна».

За даними поліції, вбивство є замовним. Охоронець екс-депутата поранив нападника, однак сам отримав поранення. Зараз обоє в лікарні.

На даний момент київська поліція зареєструвала «Умисне вбивство» 2 ч.. Ст. 115 КК, але можливо потім будуть прийняті інші рішення, відповідно, інші органи будуть розслідувати цей злочин.

Як заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, вбивство екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова у Києві є «показовою стратою свідка».

Прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган в ефірі телеканалу  «112 Україна» уточнила, що причетність спецслужб РФ поки є єдиною версією.

Зазначимо, що Вороненков і Ілля Пономарьов, екс-депутати Держдуми РФ, є свідками Генпрокуратури у справі про держзраду Віктора Януковича. За інформацією ГПУ, закон передбачає додавання в судовому слідстві свідчень Дениса Вороненкова, даних під письмовий протокол.

Нагадаємо, як писав «Вголос», у перестрілці на Пушкінській в Києві загинув екс-депутат Держдуми РФ.

Вбитий у Києві колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков перед смертю прямував на зустріч зі своїм екс-колегою Іллею Пономарьовим.

Тим часом, екс-депутат держдуми РФ, оперна співачка Марія Максакова, що втекла в Україну разом з чоловіком Денисом Вороненковим, прибула на місце вбивства чоловіка і втратила свідомість.