Печерський суд Києва дав згоду на обшук будинку колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Засухи в селі Ковалівка в Київській області, його затримання і примусове супроводження для надання свідчень. Про це заявив журналістам міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

«Печерський суд спочатку відмовив нам, а потім через добу дав санкцію на обшук, затримання і примусове супроводження пана Засухи», - сказав Луценко. Він відзначив, що міліція поки не приступила до обшуку помешкання у зв’язку з необхідністю врегулювати низку питань із законодавством.

Луценко також відзначив, що як тільки за оперативними даними буде встановлено з високим ступенем вірогідності, що Засуха знаходиться в будинку в Ковалівці, міліція вживе всі необхідні заходи для його затримання. Луценко відзначив, що він на 70% упевнений, що Засуха знаходиться в будинку в Ковалівці. Проте за останню добу поступила інформація про його можливе перебування за кордоном, і зараз необхідно перевірити її достовірність.

Луценко відзначив, що Засуха підозрюється в скоєнні економічних злочинів в особливо великих розмірах. Він не виключив, що під час слідства можуть з’явитися нові епізоди і нові фігуранти.

Луценко також зазначив, що Засуху буде затримано в будь-якому місці, де б він не знаходився.

ІА „Гаряча лінія”