«Наша Україна» і «Народна самооборона» не можуть домовитися про відсоткове представництво в новому блоці. Про це повідомляє «КоммерсантЪ-Украина», посилаючись на свої джерела.

За інформацією видання, соратники Луценка висувають низку вимог, головні з них – першим номером в майбутньому виборчому списку має бути Юрій Луценко, «Самообороні» в цьому списку виділяється не менш ніж 30% місць, а в назві блоку повинна фігурувати «Народна самооборона». Сам Луценко інформацію про 30% називає такою, що не відповідає дійсності. «Питання квот не є для нас принциповим», – заявив він.

«Ще однією, не оприлюдненою на офіційних переговорах умовою для входження «Самооборони» в блок є висунення в майбутньому Юрія Луценка як єдиного кандидата від блоку на посаду мера Києва», - пише видання. За інформацією газети, в обмін на це прихильники Луценка готові погодитися навіть на 20% в єдиному списку і відмовитися від згадки в назві блоку.

У НУ умови «Самооборони» сприймають як шантаж. Як приклад члени НУ наводять вимогу «Самооборони» до лідерів «Нашої України» - письмово пообіцяти не співпрацювати з Партією регіонів, СПУ і КПУ в новому складі Верховної Ради.

Окрім «Народної самооборони», в мегаблоку планується участь Конгресу українських націоналістів, «Пори» і блоку «Рух – Українська правиця».

proUA