Чесний мєнт Луценко провів підпільний мітінг з трудящими пера і клави в кафешці "Кабінет", що огляду на його книголюбні замахони та навколишній букіністичний ареал мало створювати ефект інтелектуальності та елітарності. Ну, принаймні, хоч якоїсь альтернативи.

В той час, коли усі нормальні люди відпочивають на оточуючих вікендах, Луць вирішив напрягти народ у такий сонячний день своїм триндінням про велике Ніщо. Тим більше, що в колі посвячених зібрались лише журікі, главрєди і фотокори, які й так знали про майбутню занудну атмосферу термінаторних одкровень. Ну, або принаймні, передбачали, з огляду на свої розумові сили.

Прикро було не побачити на цьому копівському мітингу Луця, яко політика, вчорашніх азартних дописувачів Вголоса на коментаторських стрічках, які так хвилюються за долю неньки-України.

Нічого нового у кабінетному мінімалізмі Луць не заявив. Не дозволяє карма політика.

Юлька – зе бест (хоча про свою присутність в її партійних списках з нею він ще не обговорював – клятва пацана)! Ющенко – лузер і атстой ходячий. Луценко не має з гарантним прєзіком жодного зв’язку. Ні телефоном, ні телеграфом, ні поштою, ні милом, ні есемесом. Хоча йому так багато чого хочеться сказати всенароднообраному.

У всьому винні дрібні ідіотікі зі свити Балоги, на якого в Луця вже є достатньо компри. Саме тому Бало так хоче перевиборів. Вірніше, він хоче недоторканності своїм мощам. Луць легенько натякнув на зв’язок Бало зі славнозвісною "Фаїною". З її страхуванням і експедицією.

Далі тривало традиційне бла-бла-бла. Биття себе в груди. Розривання етікоморальних сорочок на тлі депутатських цігель-цігель-ай-люлю. Луценко – чесний, рудий і закоханий. А це найголовніші передумови в розбудові вільної та незалежної України. Крапка на вкраїнській тематиці.

Локальні відповіді Луця крутились на ймовірному позбавлення Львова цноти "вкраїнського Чікаго", шляхом нових версій резонансних вбивств. Луць легенько проїхався про істеричній заяві Садового та заявив, що у нього є попередні дані про те, що територія майбутнього стадіуму на Стрийській вже викуплена якимсь француватим бомбаром з Ратуші (але не Садіком) і що з майбутніх  та гіпотетичних 200 лімонів ує, 40 піде не викуп цієї землі з рук цього ратушного бомбара. Але ця інфа тільки перевіряється, так що далі буде, або не буде.

Луць красно усім подякував, наголосив на особливій ролі львівської журналістики і от так відірвав народ від суботнього релаксу, паравозік-облачко.