Глава ГПУ заявив журналістам у Брюсселі, що його родина має достатні та задекларовані фінансові ресурси для відпочинку на цих островах.

«Усі кошти, які ми заплатили за перебування, будуть вказані у наступній декларації. Я вказав у декларації подарунок сина, який займається бізнесом, який надав нам кошти для оплати цього семиденного відпочинку. Решта коштів, які ми витратили там на інші потреби, також будуть вказані у нашій декларації приблизно у березні-квітні», – цитує Луценка Укрінформ.

«Я не схильний виправдовуватися. Але, на жаль, так реально сталося, що відпочивати без проведення мітингів і дискусій я можу лише за кордоном», – додав генпрокурор.

За словами Луценка, його син, який сплачує усі податки, має можливість допомогти батькам «отримати цей перепочинок перед важким роком».

За інформацією «Радіо Свобода», наприкінці 2017 року родина генпрокурора упродовж семи днів відпочивала на Сейшелах, де орендувала три вілли.

Нагадаємо, новорічні канікули Президент Порошенко провів на Мальдівах, заплативши за відпочинок майже 500 тисяч доларів.

 

«Вголос»