«Я його знаю, як першого міського голову, як достойну людину. З моєї точки зору, було б символічно, якби той, хто піднімав тут прапор в 89-му році, повернувся сьогодні, як відповідь Львова, захопленому чужинцями Києву. Для мене це було б дуже серйозним політичним знаком» - сказав Юрій Луценко.

Що ж стосується діючого мера Андрія Садового, то Луценко не вважає його достойним, аби продовжити перебування на цій посаді.

«Я не можу підтримати діючого голову Львова, бо не вважаю його фігурою, яка здатна зорганізувати Львів, як центр опору антиукраїнській владі. В нього є свої плюси, але, мені здається, що пан Садовий є таким собі комсомольцем, якого цікавить лише освоєння бюджетних коштів», - зазначив Юрій Луценко.

Луценко вважає, що на цих виборах львів‘яни повинні голосувати за тих людей, за яких їм не соромно. Зокрема, він закликав тих, хто знає і поважає Тимошенко голосувати за такі партії, як «Народний рух», ПРП, «Народну самооборону».

«Я вважаю, що було б політично правильно перечекати цей час, не розпорошуючи свої голоси серед інших партій, які є достатньо штучними на Львівщині. Мені здається, що масове використання «київських» облич по Львову, означає, що бізнесмени прикуповують собі симпатичне обличчя і таким чином приходять до певної ради, але жодної діяльності в рамках цих партій вони взагалі не мали» - сказав Юрій Луценкою

На думку колишнього міністра МВС, після цих виборів до влади в окремих регіонах повинні прийти люди, які вміють і хочуть боротися і мають своє інтелектуальне бачення такої боротьби. Бо саме на регіональну владу Луценко покладає надії а майбутньому.