Луценко представив в.о. начальника УМВСУ у Львівській області Максимова особовому складу управління

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко представив виконуючого обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області генерал-майора Віталія Максимова особовому складу управління.

„Сьогодні я представляю вам начальника управілння і розраховую на його радикальність, якщо хочете, революційність. Моїм наказом призначений в.о. начальника обласного управління міілції Максимов Віталій Вікторович”, ― сказав міністр.

Звертаючись до керівного складу управління, Юрій Луценко наголосив: „Від вас залежить чи він буде начальником. Але якщо він не стане з в.о. начальником, то і всі його заступники і керівниики служб також не будуть начальниками”.

Міністр попередив, що через місяць буде підведення підсумків.
За цей час, за словами Луценка, Максимов повинен довести свою професійність і тоді стане зрозуміло чи буде він начальником.

„Максимов сюди призначений не як представник Москаля, проо що писала львівська преса, а призначений сюди за свої професійні здатності... Прошу розглядати пана Максимова як людину Луценка”, ― додав Юрій Луценко.

Віталій Максимов 1955 р.н., генерал-майор міліції, 16 років працював у відділі карного розшуку УМВСУ у Чернівецькій області, працював начальником УМВСУ у Тернопільській області, начальником УМВСУ Закарпатської області.
Як повідомлялося, 18 липня під час розширеної наради вищого керівного складу МВС України Президент України Віктор Ющенко, вислухавши доповідь начальника УМВСУ у Львівській області Богдана Шкаради про ситуацію в області, назвав її непрофесійною і закликав Шкараду подати рапорт про відставку.
Богдан Шкарада того ж дня подав рапорт і був звільнений із займаної посади. Луценко призначив його своїм представником у регіоні.

Прес тайм