Печерський суд Києва повністю визнав вину екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у справі про санкціонуванні незаконного стеження за водієм екс-голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком.

«Суд прийняв рішення Юрія Луценка визнати винним у скоєнні злочинів і на 2 роки обмежити свободу ...», – зачитала вирок суддя Анна Медушевського.

Крім того, суд заборонив екс-міністрові 3 роки займати державні посади. Остаточне рішення шляхом поглинання менш суворого вироку найбільш суворим Луценко позбавили волі на 4 роки.

Нагадаємо, 27 лютого Печерський суд визнав винним екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в розкраданні держмайна, а також злочинній змові з його екс-водієм Леонідом Приступлюком і засудив його до 4 років позбавлення волі.

Підсудного пенсіонера МВС Володимира Тарасенка, а також Олега Павленова суд покарав штрафами у вигляді 500 неоподатковуваних мінімумів. Також суд заборонив їм протягом 3 років обіймати державні посади.

Відзначимо, що при винесенні вироку екс-міністру суд врахував стан здоров'я підсудного, наявність неповнолітніх дитини, Орден Ярослава Мудрого та інші нагороди, а також те, що він не перебуває на обліку у лікарів нарколога і психіатра.

Джерело: НБН