«Загалом, місто готове до проведення виборів народних депутатів України. Усі міські служби спрацювали злагоджено. Але нам ще необхідно виконати певні підготовчі роботи», – сказав Юрій Вербич.

Чиновник попросив керівника КП «Луцьксвітло» забезпечити освітлення у темну пору доби пішохідних доріжок і під'їзних шляхів до приміщень установ та організацій, де розміщені виборчі дільниці. Особливу увагу, за його словами, потрібно звернути на виборчі дільниці № 071086 (відділ Державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби) та 071064 (Луцька музична школа № 2).

Крім того, 28 жовтня громадський транспорт у місті почне курсувати з 6 години ранку, аби члени виборчих дільниць могли добратися на свої робочі місця.

Юрій Вербич наголосив, що КП «Луцьктепло» має забезпечити належний тепловий режим приміщень для голосування та роботи дільничних комісій у день виборів, особливо у зв'язку з тим, що погодні умови змінюються і наступає похолодання.
Директора департаменту житлово-комунального господарства Івана Кубіцького Юрій Вербич зобов’язав організувати чергування мобільної групи (електрика, сантехніка тощо) з усунення виявлених під час голосування проблем у роботі виборчих дільниць. Також він зауважив, що працівники житлово-комунальної сфери до 24.00 год. 26 жовтня мають зняти усю передвиборчу агітацію з місць дозволених для її розміщення розпорядженням міського голови.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому звернувся з проханням до начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області забезпечити належну охорону приміщень для голосування, охорону громадського порядку 28 жовтня на виборчих дільницях міста Луцька та біля приміщення окружної виборчої комісії, чергування працівників відділу ДАІ 28-30 жовтня на майданчику перед міською радою під час доставки в окружну виборчу комісію виборчих бюлетенів.