Про це власкору «Вголосу» повідомили у відомстві.

За дорученням заступника голови Національної поліції України, керівника патрульної поліції Олександра Фацевича, три десятки інспекторів патрульної поліції з чотирьох міст Західної України прибули до Луцька з метою надання практичної допомоги та обміну досвідом з нашими полісменами.

Учора, 2 листопада, із ними провели перші інструктажі, розказали про специфіку несення служби в Луцьку, познайомили з особовим складом Патрульної поліції Луцька.

«Запросити інспекторів з інших міст було моєю ініціативою, і керівництво Департаменту її підтримало. Лучани як були, так і будуть у безпеці. Таке підсилення зумовлене не лише невеликою кількістю екіпажів у місті, а й потребою обмінятись практичним досвідом, познайомити патрульних між собою і краще скоординувати нашу роботу задля забезпечення безпеки громадян. Наразі триває підготовчий етап несення служби, учора всіх проінструктурували, розповіли, що в нас більш-менш спокійне місто, але ситуація ще не настільки стабільна, як би мені того хотілось», - прокоментував очільник луцьких патрульних Олександр Вовченко.

Серед патрульних, які прибули, - половина входить до складу груп тактичної підтримки патрульної поліції і мають досвід виїздів та реагувань на всі ускладнення оперативної обстановки. Вони відпрацьовуватимуть дворові території та покинуті місця у Луцьку, тобто більше займатимуться громадською безпекою.

Усі інспектори з інших міст, разом з нашими патрульними, здійснюватимуть масове відпрацювання охорони публічної безпеки та порушень правил дорожнього руху. Такі групи з нового року запрацюють і в Луцьку.