Про це власкору Вголосу у Луцьку повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

З цією метою буде реалізовано низку заходів, що сприятимуть підвищенню обізнаності жителів польсько-українського прикордоння про Луцьк та Замость, покращенню туристичної привабливості міст, а також збільшенню кількості зацікавлених туристів на цих теренах. Особливої ваги буде надано співпраці на рівні загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Також Микола Романюк та його заступник Василь Байцим взяли участь в робочій зустрічі щодо реалізації спільного проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у м. Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму». Мета цього проекту – зростання значення туризму як фактору, що стимулює суспільно-економічний розвиток Замостя, Жешува та Луцька, та сприяє створенню нових робочих місць та збільшення доходів у сфері туризму та задовільного туристичного обслуговування.

Загальний бюджет заходів в рамках проекту – 2,35 мільйонів євро. Бюджет заходів в Луцьку – 1,57 мільйонів євро.

Основними заходами проекту в Луцьку передбачається: будівництво містечка для ведмедів з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном; містечко для левів  з вольєрами, оглядовими терасами, павільйоном; облаштування та благоустрій території, а саме інженерні комунікації, обігрів, енергетичні мережі, освітлення, каналізація та водопровід, пішохідні стежки, залізобетонна огорожа, моніторинг.

Зараз здійснюється підготовка документів для укладення партнерської угоди та підписання грантового контракту.