Про це на прес-конференції повідомив керівник Юридичної служби Волинського обласного штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Андрій Гаврищук, інформує власкор Волосу у Луцьку.

Зокрема, Андрій Гаврищук відзначив, що у місті активно поширюються брудні технології і фальшиві листівки проти кандидата від опозиції Петра Кравчука, а міліція не робить ніяких кроків для того, щоб зупинити цей процес.

«Ми бачимо по Луцьку активне використання чорного піару, але міліція просто мовчить. Правоохоронні органи ніяк не реагують на фальшивки, які поширюються містом, інформація в яких ганьбить честь і гідність кандидатів і є відверто брехливою. Петро Кравчук двічі подавав заяву про злочин до прокуратури. Але правоохоронні органи за кілька тижнів так і не виявили бажання діяти, щоб знайти організаторів та замовників фальшивої продукції. Навпаки, вони зайняли позицію невтручання. Спостерігаючи таку роботу слідчих, закрадаються сумніви щодо здатності правоохоронців забезпечити чесні вибори у день голосування та в ніч підрахунку голосів», - сказав Андрій Гаврищук.

Також він додав, що сьогодні немає інформації про порушення кримінальної справи за розповсюдження листівки «Анонімус», в якій опублікована фальшива угода кандидата від опозиції Петра Кравчука з Адміністрацією Президента України.