Про це йде мова у заяві фракції ВО «Свобода» у Луцькій міській раді.

«Ситуація, яка склалася у міській раді, є проявом її системної кризи. В боротьбі за владу окремі політики абсолютно забули про інтереси луцької громади та перейшли певні межі. Ми вважаємо ганебним і нелюдським той факт, що сесія не може зібратися на засідання, щоб встановити факт смерті Луцького міського голови Миколи Романюка», - наголошують у заяві політичної сили.

Свободівці акцентують увагу на тому, що від політичних ігрищ сьогодні страждає все місто, а легітимність самої міської ради ставиться під сумнів.

«Втрачається репутація Луцької міськради як дієздатного органу, який мав би служити інтересам лучан і вирішувати актуальні питання життєдіяльності Луцька. Ставиться під сумнів сама легітимність ради».

Фракція ВО «Свобода» у Луцькій міськраді вважає, що Луцька міська рада в теперішньому складі повністю дискредитувала та вичерпала себе. Тому єдиним виходом з даної ситуації мало б стати ухвалення депутатами рішення про саморозпуск міської ради як недієздатного органу.

«Депутати Луцької міськради мають понести політичну відповідальність і піти на дострокові вибори. На них лучани дадуть свою оцінку діям кожної політичної сили і кожного окремого депутата та отримають можливість обрати гідних представників громади», - заявляють у фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді.

«Вголос»