Про це повідомляє власкор «Вголосу».

На момент початку засідання у залі були присутні всього 15 депутатів. Мер Луцька Микола Романюк оголосив перенесення початку засідання на 30 хвилин, проте депутати так і не з’явилися.

Позачергову сесію зірвали депутати з Партії регіонів та «Батьківщини». Цікаво, що проект рішення «Про забезпечення конституційного правопорядку під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року у місті Луцьку» був внесений на позачергову сесію саме фракцією «Батьківщина» у Луцькій міськраді. Але самі ж депутати від об’єднаної опозиції і зірвали сесію. Натомість, фракція ВО «Свобода» була присутня.

Під час сесії також планувалося ухвалити звернення до лучан щодо протидії та громадського спротиву спробам маніпулювання думкою виборців і порушень виборчого законодавства. У ньому йшлося про факти підкупу виборців, участь посадових осіб у передвиборчій агітації у робочий час, використання освітян кандидатом у народні депутати в якості агітаторів, порушення у формуванні дільничних виборчих комісій.

Ще одне звернення адресувалося Сенату США. У ньому пропонувалося невідкладно застосувати реальні санкції до Президента України, представників Кабміну, окремих суддів, працівників міліції та прокуратури.