Про це інформує власкор «Вголосу».

Звернення про відставку уряду викликало загальне схвалення у сесійній залі. Крім того, депутати звинуватили уряд Арсенія Яценюка у зриві бюджетного процесу.

За проект проголосували 40 з 42-ох депутатів міської ради.

«За час урядування Арсенія Яценюка ВВП України впав на 20%. Промисловість скоротилася на 25%. Ціни зросли як мінімум у 2-3 рази. Національна валюта знецінилася більш як утричі. Мінімальна зарплата і пенсія українців відстає від реального прожиткового мінімуму у 2 рази. Все це – наслідки провальної роботи уряду, помножені на неефективну роботу НБУ. Але за цими цифрами падіння економіки реальні людські долі. Кожен українець, окрім можновладців, олігархів та корупціонерів, відчув їх на собі», - йдеться в документі.

Також в ухваленому проекті рішення наголошується, що крім зовнішньої агресії, яку здійснює Росія, в Україні наявна ще й внутрішня агресія – корупція, безвідповідальність, хабарництво.

«Насправді ж неефективну політику нинішніх керманичів України помітно неозброєним оком. Уряд Яценюка – це уряд не національного порятунку, а уряд зраджених сподівань українців на гідне життя».

«Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією», – констатується у зверненні.

Як повідомляли, 17 грудня Львівська міськрада підтримала заяву «Свободи» щодо відставки уряду Яценюка.