Текст доволі пафосної заяви зачитав позафракційний депутат Сергій Григоренко, який призупинив членство у «Батьківщині» протестуючи проти «тушок» у своїй політичній силі, інформує власкор Вголосу.

Текст заяви насичений дифірамбами на честь Юлії Тимошенко. Як йдеться у заяві, Юлія Тимошенко «користується повагою та любов'ю лучан, так як саме їй мешканці міста надавали найбільшу підтримку».

Епітети, які вживаються стосовно ув'язненого політика, відзначаються особливим пафосом. Так, стверджується, що Тимошенко любить Луцьк і завжди із задоволенням здійснювала візити в обласний центр Волині, відчуваючи шану і розуміння з боку лучан.

У заяві згадується про диктаторський режим Януковича, який порівнюється з білоруським, венесуельським та північнокорейським. Не забули автори вітання з днем народження нагадати своєму лідеру і про «зраду частини однопартійців, у тому числі в Луцьку, які перейшли на бік влади та численних п'ятих колон».

«Вся сила нинішньої влади та її каральні органи в першу чергу спрямували свої зусилля на боротьбу з вами як з найпопулярнішим опозиційним політиком. Через тваринний страх перед вашою силою, розумом, красою та популярністю режим ув'язнив вас».

Також запевняється, що сама Юлія Тимошенко уособлює для українців надію на краще життя і зміни в країні.

Наприкінці заяви йдеться про те, що «серця лучан зігріють та підтримають Юлію Тимошенко за гратами».