Про це інформує власкор «Вголосу».

Питання про звіт голови РДА і висловлення йому недовіри розглядалося на позачерговій сесії Луцької райради. Спочатку депутати провалили звіт, а потім перейшли до питання висловлення недовіри посадовцю.

Перед голосуванням депутат Луцької райради Олександр Свирида окреслив претензії до роботи голови Луцької райдержадміністрації.

«Ми бачимо хронічне небажання голови РДА Ігоря Ярмольського виконувати бюджет. Чому у районі надалі спалюють газ, а не підключають нові котельні? Це так голова РДА дбає про газову незалежність від Росії? Мало того, він судиться з комунальним підприємством району», – заявив Свирида.

Голова Луцької РДА Ігор Ярмольський зі свого боку висловив власні претензії до роботи комунального підприємства «Луцьке» і розкритикував депутатів. Сторони так і не знайшли точок порозуміння.

У таємному голосуванні взяли участь 20 p 26-ти присутніх депутатів райради. З них 19 проголосували за висловлення недовіри голові РДА Ігорю Ярмольському. Зазначимо, що загальна кількість депутатів райради – 34.

 

«Вголос»