Про це повідомляє власкор «Вголосу».

«Як Вам відомо, 14 травня 2016 року в рамках реалізації «Програми підтримки громадських ініціатив жителів міста Луцька на 2015 – 2017 роки» розпочалось голосування за проекти подані та допущені до голосування відповідною робочою групою. За результатами голосування представниками територіальної громади міста Луцька виявлено непоодинокі випадки голосування з однієї IP-адреси за одну й ту саму громадську ініціативу. Крім того, є звернення багатьох жителів нашого міста, які виявили свої персональні дані під ініціативою, яку ніколи не планували підтримувати і не підтримували. Також, наскільки нам відомо, під деякими ініціативами стоять персональні дані Президента України проте ми не впевнені, що він поінформований про програму, яка реалізується в місті Луцьку», – ідеться у зверненні.

Тож, аби уникнути зловживань та провести дійсно прозорий конкурс, активісти вимагають здійснити повторне голосування за кращі ініціативи лучан через систему ID-Bank.

Як писав «Вголос», у Луцьку громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці» відмовилася від 45 тис. грн, здобутих на реалізацію проекту на конкурсі найкращих ініціатив містян, через «накручене» голосування.