Про це під час позачергової сесії Луцької міськради заявив голова фракції ВО «Свобода» Микола Федік, передає власкор «Вголосу».

«Місто має працювати, жити і розвиватися. Натомість ми зараз товчемо воду у ступі. Ми повністю дискредитували міську раду як орган самоврядування. Окремі депутати пустилися берега. Хтось хоче отримати владу будь-якою ціною. Навіть в політиці є право на мораль. Невже не можна проголосувати за смерть мера? Те, як поводять себе депутати, свідчить про те, що вони начхали на місто. Вузькопартійні інтереси треба поставити на друге місце і працювати на громаду. Якщо ви хочете виборів - йдіть на вибори. І громада вас вибере. Не перетворюйте міську раду у фарс», - зазначив у виступі він.

Зазначимо, що позачергова сесія Луцької міськради розпочалася ще 24 лютого, але жодне питання досі не ухвалене. Причина колапсу – небажання частини депутатів визнати факт смерті Луцького міського голови, оскільки це автоматично зробить секретаря Луцької міськради Юлію Вусенко виконуючою обов’язки міського голови. Натомість УКРОП і його союзники спершу хочуть змінити секратаря міської ради і посадити у крісло свою людину, а вже потім голосувати за встановлення факту смерті міського голови. 

 

«Вголос»