Про це заявив депутат Луцької міськради Андрій Осіпов.

Як повідомив депутат на своїй персональній сторінці у «Facebook», у жовтні минулого року випадково з'явилась інформація про те, що луцький міський голова використовує автомобіль «Хюндай Соната» 2012 р., який не належить Луцькій міській раді.

«Для отримання інформації мені довелося направити 4 депутатські звернення, службовці ради вміло штампували відписки. Нарешті сьогодні мені було надано відповідь (датовану 29.01.2015 р.), що виконавчий комітет Луцької міської ради отримав 01.02.2014 р. безоплатно в ТзОВ «фірма «Бріс» ЛТД» (код 21749653) автомобіль марки «HYUNDAI SONATA» вартістю понад $35 000», – зазначив Андрій Осіпов.

Згідно зі ст. 17 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», органам місцевого самоврядування заборонено одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно.

На думку Андрія Осіпова, луцький міський голова як головна посадова особа територіальної громади та його заступник учинили корупційне правопорушення (один підписав документи, а інший рік використовує автомобіль).

«Цікаво, чому з цього приводу мовчить створений наприкінці 2013 року відділ міської ради з питань запобігання та виявлення корупції, зв’язків з правоохоронними органами на чолі з екс-начальником Луцької міліції Романом Крохмалем. Можливо, комусь це видасться особистим переслідуванням чи дріб'язковим присікуванням. Але я вважаю, що надання приватною компанією безоплатно в користування меру автомобіля утворює небезпеку корупції і є формою прихованого підкупу», – переконаний депутат Луцької міськради Андрій Осіпов.

Фірму «Бріс» ЛТД» пов’язують з олігархічною групою Степана Івахіва та Ігоря Єремеєва.