Про це інформує відділ інформаційної роботи Луцької міськради.

3 червня міський голова Луцька Микола Романюк представив колективу ДКП «Луцьктепло» нового директора Юрія Паращія.

Як відзначив мер, останнім часом ситуація на підприємстві склалася непроста. За словами Миколи Романюка, він три місяці працював над підбором гідної кандидатури, яка не мала б родинних чи бізнесових стосунків у місті Луцьку.

Новопризначений директор має дві вищі освіти. Закінчив Івано-Франківський державний університет нафти і газу за спеціальністю «Проектування та спорудження нафтогазопроводів і нафтогазосховищ» та факультет перепідготовки кадрів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (кваліфікація бухгалтер-економіст). З 2001 р. по 2003 р. працював на ДП «Західнафтогазсервіс» м. Львів на посаді інженера 3-ї категорії. 2003-2007 рр. – заступник директора ПП «Талан» м. Долина. 2007-2009 рр. – начальник управління комерційної діяльності ПАТ «Львівгаз» м. Львів. З 2009 року до теперішнього призначення він був начальником філії Самбірського управління експлуатації газового господарства ПАТ «Львівгаз». Міський голова зазначив, що з Юрієм Паращієм підписано контракт на один рік. 

Юрій Паращій серед своїх першочергових кроків назвав відновлення гарячого водопостачання в місті Луцьку, підготовку до опалювального сезону та об’єднання зусиль колективу, адміністрації, профспілкової організації для розвитку підприємства.