Подія відбуватиметься у виставковому центрі Lemberg (вул.. Хмельницького, 176). Впродовж трьох днів на Lviv Fashion Week нові колекції сезону осінь/зима 2010-2011 продемонструють провідні українські дизайнери та нові перспективні модельєри. В розкладі тижня моди покази Олесі Теліженко, нової колекції Роксолани Богуцької, Лілії Літковської.

Спеціальним гостем, за словами організаторів, буде відомий російський кутюр’є і художник, президент Московського Дому Моди В’ячеслав Зайцев з новою колекцією, яка буде вперше представлена в Україні.

Триденний марафон Львівського тижня моди відкриє Lviv Fashion Week Style Show. Дизайнери – учасники різних сезонів створюють сукні в стилі Lviv Fashion Week – вони представлять по одній моделі в характерній кольоровій гамі чорно-білого з червоним акцентом.

Загалом на п’ятому тижні моди у Львові свої колекції представлять 25 дизайнерів. Як розповів один з організаторів дійства Петро Нестеренко-Ланько, роботи дизайнерів будуть більш комерційними, адже мода як шоу вже відійшла у минуле і дизайнерам вигідніше стало робити ті колекції, які успішно продаватимуться.

Ціна квитків на тиждень моди у Львові з 21 по 23 травня буде також різною. Відтак у п’ятницю, 21 травня запрошення коштуватиме від 100 до 300 грн., у суботу, 22 травня – від 200 до 350 грн., у неділю, 23 травня – від 250 до 400 грн.

Офіційним відкриттям Lviv Fashion Week стане презентація і перша виставка нового проекту «Модна країна», що відбудеться 20 травня у клубі Rafinаd People. За словами організаторів виставки, це якісний проект розвитку української модної фотографії, місія якого – показати світу іншу Україну – яскраву, модну, сучасну, живу.

Детальніше на сайті .

Також цього сезону на Lviv Fashion Week відбудеться презентація нового ексклюзивного виробу від Львівської Майстерні Шоколаду – шоколадної плитки (260 грам) у вигляді Lviv Fashion Week (ґудзик), що виконана повністю із білого шоколаду.

Довідка

Lviv Fashion Week є однією із найбільших масштабних модних подій в Східній Європі. Впродовж кожного дня покази відвідують 3-4 тис. осіб. Формат проекту, що передбачає щоденні покази колекцій одягу класу prêt-a-porter та prêt-a-porter de Luxe і паралельне представлення колекцій дизайнерів в шоурумах, значно розширився порівняно із попередніми сезонами у зв’язку з проведенням різноманітних арт-акцій, художніх, ювелірних та фото-виставок.

Розклад тижня моди у Львові дивіться тут