У Львові російськомовна школа №45 щедро фінансується із міського бюджету, а прихильників РФ Садовий нагороджує почесними медалями.

Про це у соціальних мережах написав активіст Андрій Сивохіп.

Активіст наголошує, що у російськомовній школі м. Львова систематично організовують круглі столи з питань розвитку "українсько-російської співдружності".

"Влада Львова всіляко опікує цю школу, щоби там не відкрили україномовного класу. Для цієї школи постійно виділяються значні кошти на закупівлю всього необхідного, директори нагороджуються медалями та відзнаками, а школа підтримує тісні зв'язки не тільки з закладами освіти, а й діячами країни-агресора. Але ні ці факти, ні "русскій мір", який панує у цій школі, львівську владу зовсім не цікавлять", - пише Андрій Сивохіп.

Стверджується, що вихованці цього навчального закладу у Львові навіть не знають Гімну України.

"Львівська міська рада щедро виділяє кошти на діяльність цієї школи, зокрема недавно прозвітувала, що за період 2009-2017 років для СЗШ №45 за кошти міського бюджету було виконано робіт та придбано обладнання на 2 млн. 416 тис. грн! А вже у 2019 році ця школа попала в перелік шкіл, які будуть забезпечені сучасним 3D принтером (на всі школи Львова було виділено лише таких 10 принтерів)! Цікаво, а чому україномовні школи Львова часто залишаються без виділених коштів, а для російськомовної у нас "зелена дорога", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Львові активісти пікетували російськомовний SMM Forum.