Між Львом і Мукачевом запускають швидкісний поїзд, який курсуватиме щонеділі з 15 вересня. Про це повідомляє  пресслужба Львівської залізниці.

Зазначається, що поїзд робитиме зупинки на станціях Пустомити, Миколаїв-Дністр., Стрий, Сколе, Гребенів, Тухля, Славське, Лавочне, Бескид, Скотарське, Воловець, Свалява, Карпати.

Починаючи з 15 вересня, поїзд №7001/7002 щонеділі виходитиме зі Львова о 07:42 та прибуватиме в Мукачево об 11:50. Потяг №7002 так само в неділю вирушатиме з Мукачева о 15:56 та прибуватиме у Львів о 20:07.

“З метою покращення приміського сполучення між обласним центром та населеними пунктами Львівщини і Закарпаття Львівська залізниця запроваджує курсування швидкісного приміського поїзда сполученням Львів – Мукачево – Львів”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що маршрут поїзда № 7 Київ – Івано-Франківськ з вересня 2019 року продовжено до Чернівців, а склад поїзда збільшений з 10 до 18 вагонів.

Як повідомлялося, навесні “Укрзалізниця” протестувала маршрут Мукачево-Кошице по євроколії. З українського вокзалу до Словаччини можна буде доїхати рейковим автобусом по євроколії.

А з 9 червня поїзд Мукачево-Кошице почав курсувати на регулярній основі. Поїздка займає чотири години за маршрутом Кошице – Чієрна над Тисою – Чоп – Мукачево.