Про це на прес-конференції повідомив директор Альянс Франсез Львова Жером Ваннепен.

У рамках «Відкритих дверей» усі охочі зможуть відвідати приміщення Альянсів, познайомитися з їхніми підрозділами, аби краще зрозуміти структуру такої громадської організації, як Альянс Франсез.

У програму також входять конкурс «Шерще ля Франс», екскурсія по Львову у Чудо-бусі французькою мовою, виставка про Париж та показ фільму «Коханці», безкоштовні експрес-курси французької для початківців.

«Компанія Альянс Франсез має своєю першочерговою місією сприяння викладанню і вивченню французької мови в світі, в окремих країнах, в нашому випадку – у Львові і регіоні. Звичайно, компанія інтегрує у свою діяльність промоцію культури Франції та України. Сьогодні всі бажаючі, діти чи дорослі, мають можливість отримати відповідь на свій запит щодо початкового чи подальшого вивчення французької мови. Саме для того функціонують Альянс Франсез по всій території України» - розповіла президент Альянс Франсез Львова Наталя Демчук.

Як зазначив депутат Львівської міської ради Петро Соболь, за час діяльності Альянс Франсез у Львові, а це приблизно рік часу, значно зріс інтерес до французької культури, французької мови. Навіть в школах діти почали активніше цікавитися вивченням французької мови, як факультативно, так і як другої основної.

«Досить великий в тому плюс дала «Французька весна», представлення в повній мірі французької культури. Варто також зазначити, що основний акцент, який останнім часом виділяється у нашій співпраці з французькою стороною – це обмін дітей, школярів. Зокрема, найближчим часом відбудеться обмін хокейними командами, також вирушає до Франції з концертами камерний оркестр музичної школи-інтернату ім.Соломії Крушельницької», - розповів Петро Соболь.