Нагадаємо, що судова тяганина Любомира Буняка за поновлення на посаді триває ще з 2005 року. 27 вересня 2005 року депутати Львівської міської ради достроково припинили повноваження міського голови Любомира Буняка. У грудні цього ж року Шевченківський суд Києва поновив Буняка на посаді міського голови. Згодом Апеляційний суд залишив у силі це рішення. Депутати Львівської міської ради натомість наприкінці грудня 2005 року прийняли повторно оголосили імпічмент меру. Це рішення було опротестовано прокурором Львова, а Буняк також оскаржив його у Шевченківському районному суді Києва і виграв справу. Натомість це рішення було оскаржено міською радою.

За словами Любомира Буняка, цьогорічне рішення суду є остаточним і виконавча служба має його виконати. «Я віддав копію виконавчих листів в юридичне управління Львівської міської ради», - зазначив він.

Однак юридичне управління Львівської міської ради повідомило, що готує касаційну скаргу на це рішення. Юруправління зазначає, що не бачить правового механізму виконання рішення Апеляційного адміністративного суду, тому міський голова Андрій Садовий перебуває на посаді на законних підставах.

На питання, чи готовий Любомир Буняк обійняти посаду вже завтра, він сказав: «Що значить готовий? Я все життя готовий! Що я хворий чи що? Мене суд відновив у повноваженнях міського голови, причому виконавчий лист підлягає виконанню негайно».

Любомир Буняк при цьому пообіцяв занести всі листи наступного тижня і особисто ознайомити з ними міського голову.

Попри те, що каденція колишнього міського голови вже завершилася, а новий мер обіймає посаду вже понад 3 роки, факт залишається фактом – на даний час у Львові є два мери.