Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» говорили із головою бюджетної комісії Львівської міської ради попереднього скликання Яромиром Самагальським.

«Виділення коштів в розмірі 600 млн на поповнення статутних капіталів без погодження антимонопольного комітету – це справа, що карається кримінально, яка закінчиться для міста величезними штрафами», – підкреслив він.

За словами екс-голови бюджетної комісії, будь-яке підприємство, що отримує бюджетні кошти, повинне узгодити їх із антимонопольним комітетом протягом 120 днів.

«У Львові цього не роблять. Натомість «плодяться» нові ЛКП – Інститут стратегії культури. У нас що, управління культури та департаменту гуманітарного розвитку мало? Ні, ще Інститут стратегії культури. Інститут просторового розвитку… Міський голова просто працевлаштовує всіх своїх депутатів з «Самопомочі», всіх своїх активістів, але на це йдуть величезні гроші», – додав Яромир Самагальський.

На його думку, найбільше грішать неефективним використанням коштів саме у Львівській міській раді.

«Нещодавно прослухав звітування міського голови та депутатів. У ньому звучало тільки те, що вони планують робити. І це плани до 30-х років. А що зроблено? Нічого!», – пояснив він.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

 


«Вголос»