Львів може не стати містом-регіоном, оскільки в ньому не проживає достатня кількість населення.
Про це заявив перший заступник голови ВМГО "Українська народна молодь" Олег Нємчинов під час круглого столу на тему "Адміністративно-територіальна реформа - перспективи і небезпеки" у Львові сьогодні.
За його словами, якщо буде прийнято законопроект "По територіальний устрій України", Львів не зможе стати містом-регіоном, оскільки в законопроекті передбачено, що містом-регіоном може стати населений пункт з кількістю населення не менше ніж 750 тисяч чоловік, а у Львові на даний момент проживає лише 730 тисяч осіб.
Також він зазначив, що в результаті ухвалення проекту України "Про територіальний устрій України" з 29 адміністративно-територіальних одиниць Львівщини без зміни статусу залишаться міста Дрогобич та Червоноград, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Пустомитівський, Самбірський, Сокальський, Старосамбірський та Яворівський райони (Миколаївський та Стрийський райони будуть збережені за умови приєднання м. Нового Роздолу та Стрия і Моршина відповідно) інші райони та міста обласного підпорядкування змінять із пониженням вій статус.
Особливу увагу Олег Нємчинов приділив містам Белз та Угнів, які, за його словами, ліквідуються або приймуть статус села, якщо законопроект буде прийнятий.