«Львів має стати гастрономічною столицею України, адже саме тут є унікальна кухня, яка поєднує як українські, так і польські, вірменські, єврейські та інші страви. Тому цього року і започаткований такий фестиваль, який, я сподіваюсь, стане традиційним та щороку представлятиме все багатство львівської кухні», – повідомив організатор фестивалю Андрій Сидор під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Ідея проведення такого заходу виникла ще минулого року. Спершу «Львів на тарілці» мав реалізовуватися не як фестиваль, а як брошура про львівську гостинність, куди б мали входити ресторани, готелі і все, пов’язане з туристичною сферою. У листопаді 2011 р. ідея трансформувалась у гастрономічний фестиваль.

Фестиваль урочисто відкриє 20 квітня гала-вечеря, на якій за одним столом зберуться понад 300 осіб – представники гастрономічної галузі, готельєри, туристичні оператори, а також місцева влада для обговорення питань розвитку туристичної галузі Львова.

Організатори дійства обіцяють своїм гостям цікаву та насичену програму. Зокрема в межах фестивалю відбудеться ярмарок-презентація страв львівської кухні, а у ресторанах та кав’ярнях Львова проведуть майстер-класи з приготування фірмових страв цих закладів. 

Окрім того, відбудеться національний чемпіонат «Баріста», який збере чемпіонів-баристів і найавторитетніших кавознавців з Європи і світу.

Додамо, усі продукти для приготування страв постачатимуться фермерами із довколишніх сіл Львова, а отже є екологічно чистими.