Це перший офіційний візит Генконсула до Львова, метою якого є ознайомлення із соціально-економічною та суспільно-політичною ситуацією в регіоні, передає прес-служба Львівської ОДА.

Участь у зустрічі також взяли: начальник консульського відділу Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді Бібіана Громадова, начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, заступник начальника головного управління економіки та промислової політики – начальник управління торгівлі, послуг та розвитку споживчих ринків Ярослав Пелиховський, начальник відділу міжнародних зв’язків та протокольного забезпечення управління міжнародного співробітництва та євроінтеграції Ірина Сагай.

Михайло Костюк привітав Генерального консула із призначенням на посаду та відзначив, що на фоні завжди позитивних і добросусідських відносин співпраця зі Словаччиною є дуже цікавою для Львівщини. «Нам необхідно обов’язково поновити регіональні угоди щодо співпраці, розвивати нові технології, а також партнерство у розвитку сільського господарства», – зазначив керівник області.

Маріан Мулік зауважив, що Україна та Словацька Республіка завжди були і будуть надалі хорошими партнерами. «Нам слід розвивати давні економічні зв’язки, проекти, що вже розпочаті та працювати над новими, зокрема над проектами у галузі сільського господарства», – сказав він.

Генконсул також розповів, що багато людей, підприємців зі Словаччини мають бажання відвідати Львівщину, тому для цього добре було б організувати тематичні презентації, зустрічі, які б ознайомили їх з регіоном.

Михайло Костюк наголосив, що Львівська облдержадміністрація усіляко сприятиме в організації подібних заходів, адже це збільшить кількість туристів зі Словаччини, а також зацікавлених підприємців цієї країни.