Про це повідомив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради свободівець Яромир Самагальський, передає прес-служба «Свободи».

За словами свободівця, саме депутати стали ініціаторами співпраці з цією міжнародною громадською організацією, яка запроваджує стандарти відкритості на основі практики муніципалітетів Чехії.

«Серед країн колишнього соцтабору місцеві органи самоврядування Чеської Республіки є прикладом успішного впровадження відкритості та прозорості при закупівлях товарів та послуг. На теренах нашої держави Львів став першим містом, яке підписало такий договір та реально запроваджуватиме цей стандарт. Безумовно, меморандум не є абсолютною панацеєю.

Передусім це інструмент, який працюватиме тільки за умови виконання стандарту відкритості всіма гілками виконавчої влади. Окрім цього, від імені всіх депутатів Львівської міськради я звернувся до Transparency Ukraine з проханням зробити сам процес впровадження стандарту публічним, адже це надасть громаді змогу контролювати державні закупівлі незалежно від бажання чиновників», – зазначив Яромир Самагальський.