Відповідний договір гарантії проекту інвестиції підписали 27 березня, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У міськраді відзначають, що для того, щоб отримати фінансування на проект місто має укласти три договори: Кредитний договір між ЛКП «Львівавтодор» та ЄБРР, Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту інвестиції у продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів між ЄБРР та Львівською міською радою та Договір гранту між ЛКП «Львівавтодор», Львівською міською радою та ЄБРР щодо інвестиційного гранту від Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини.

Кредитний договір між ЛКП «Львівавтодор» та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку підписано 27 грудня 2013 року.

Підписання Договору гранту між ЛКП «Львівавтодор», Львівською міською радою та ЄБРР щодо інвестиційного гранту від Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини (BMU) для проекту інвестиції у продовження трамвайного маршруту №4 до мікрорайону Сихів попередньо заплановано на 16 квітня 2014 року.

Нагадаємо, на реалізацію проекту ЄБРР надасть Львову 6 млн. грн. під 5,5%  річних на 7 років. Погасити кредит місто має за 7 років – дванадцятьма рівними частинами кожних півроку, втім  2015 рік буде пільговим. Крім того, на будівництво трамвайної колії в мікрорайон Сихів місто отримало грант від німецького Міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки театрів.  60 млн. грн. також повинна виділити Львівська міська рада для співфінансування проекту.

Термін реалізації проекту 6-8 місців. Вартість проекту оцінюють у 17.7 млн. євро.