З міста уже третій день не вивозять сміття, оскільки в’їзд на Грибовицьке сміттєзвалище перекрили підприємці з ринку на площі Липневій.

Однак у смітті потопає не лише Львів, а й прилеглі до сміттєзвалища села – Грибовичі та Малехів, звідси побутові відходи також не потрапляють на звалище.

Як розповів у коментарі Вголосу сільський голова Грибовичів Ігор Пітель, перед в’їздом на сміттєзвалище уже третій день простоюють загружені сміттєвози.

«Мешканці Грибовичів підтримують підприємців, із наших сіл також є люди, які працювали на цьому ринку, вирощуючи продукцію в себе на городі. Протести будуть тривати доти, поки підприємці не будуть забезпечені місцями на ринку», – розповів Пітель.

Він не виключає, що страйк підприємців може стати початком масових акцій з вимогою закриття сміттєзвалища у Грибовичах.

Нагадаємо, 18 квітня підприємці з ринку на площі Липневій перекрили в'їзд сміттєвозам на Грибовицьке сміттєзвалище та організували наметове містечко, на знак протесту проти ліквідації торгових рядів на площі Липневій.

Натомість міський голова Львова Андрій Cадовий вчора пообіцяв, що продавці сільськогосподарської продукції з базару на площі Липневій не залишаться без місця праці.