Сьогодні Львів прощався із останнім головою Львівського міськвиконкому В’ячеславом Секретарюком.
Відбулася громадська панахида у Будинку культури Львівської залізниці. На час проведення панахиди встановлено почесну варту.
Останню шану В’ячеславу Секретарюку віддали Адміністрація Президента України, Львівська облдержадміністрація, Державна податкова адміністрація у Львівській області, ЦК КПУ, ЛОК КПУ, районні і міські комітети КПУ, ЛОО СПУ.
Про В’ячеслава Секретарюка згадує голова ЛОК КПУ Олександр Калинюк: „Завдяки В’ячеславу Васильовичу почалося відродження комуністичної партії у Львівській області, тому що він не змирився із цією незаконною забороною. Він був дуже сильним господарником. Саме завдяки йому у Львові було дуже багато побудовано. Якщо взяти до уваги роботу трьох мерів-демократів разом, то В’ячеслав Секретарюк зробив на порядок більше, саме завдяки енергійності, вмінню розрізняти людей за діловими якостями. Його оточували тільки працьовиті люди.”
Голова ЛОО СПУ Євген Таліпов також висловив співчуття рідним і близьким покійного і поділився спогадами про В’ячеслава Секретарюка.
„Сьогодні сумний день для Львівщини. Пішов з життя найбільш послідовний і чесний член Комуністичної партії України. Він багато зробив для Львівщини  і в господарстві, і у вихованні кадрів. За всіма питаннями це був взірець для усіх нас. Він залишиться у нашій пам’яті людиною чесною і порядною. Я  його послідовний учень. Дякуючи йому, у Львові немає конфліктної ситуації між соціалістами і комуністами. А зараз наші стосунки розвиваються не зовсім так, як би мало бути”,  зазначив Євген Таліпов.
Поховають В’ячеслава Секретарюка у Львові на Личаківському кладовищі. Місце на кладовищі було куплено друзями В’ячеслава Секретарюка, адже міська влада відмовила у наданні ділянки під поховання безкоштовно.
В’ячеслав Секретарюк  уродженець Кіровоградщини, народився у 1938 р., протягом довгого часу працював у Львівській області на різних партійних та радянських посадах, був першим секретарем Львівського міськкому партії, депутатом Верховної Ради УРСР 9-го, 10-го та 11-го скликань, директор НДІ побутової радіоелектроніки. З 1997 р. — начальник Західноукраїнської філії державного підприємства "Укроборонсервіс". Президент фонду регіональних досліджень "Злука", доктор економічних наук. Автор 4 монографій, великої кількості наукових статей.