Автори ініціативи вважають, що узаконення Ради ЛГБТ (Лесбіянок, Геїв, Бісексуалів, Транссексуалів), є тестом суспільства. Якщо не буде на це реакції, то, на їх думку, незабаром розпочнеться кампанія по визнанню одностатевих «шлюбів» і подолання заборони в Сімейному Кодексі на усиновлення ними дітей.

«Рух чистих сердець» вважає, що за «європейський рівень» життя доведеться платити такими речами:
• Гомодиктатура - все суспільство мусить підпорядковуватися горстці збочених людей і згідно них змінити закони і Конституцію держави.
• Гендер-рівність або гендер-ідентичність. Чоловік може бути жінкою, а жінка чоловіком.
• Раннє сексуальне виховання дітей із 5-ти річного віку, яке насильно нищить природній захисний рефлекс - сором'язливість і відкриває шлях на певні залежності, котрі нищать її психіку.
• Подолання сімейних стереотипів в США слова «мама», «тато» вже законом замінені на терміни «народжувач 1» і «народжувач 2». щоб не дискримінувати сексуальні меншини.
• Масова вакцинація яка вже є причиною погіршення здоров я та безпліддя через токсичність та канцерогенність консервантів, які входять до складу вакцин
• Евтаназія - ця кара смерті виконується без судового вироку, без подання провини, без свідків. Нема кому поскаржитись, тому що агенти смерті (спеціальні психологи) і вбивці в білих халатах (медпрацівники) захищені законом.

Молодь закликають у листах до президента та прем’єра вимагати скасувати легалізацію ЛГБТ, бо це веде до: повільної ліквідації незалежності України; повільної ліквідації моральних, духовних і християнських цінностей українського народу; масового поширення СНІДу. Найбільший процент поширювачів СНІДу в Україні складають гомосексуалісти (ЛГБТ).

«Легалізація т.зв. Ради ЛГБТ при Міністерстві юстиції по суті є найефективнішим інструментом для прихованої зміни законів. Наслідком цього буде перехід від демократії до тоталітаризму і до геноциду України», - йдеться у листах.