Вже у 2012 році було проведено понад 8 таких рейдів.

«У середньому ми щотижня проводимо рейди по парках та інших громадських місцях з приводу дотримання власниками правил вигулу собак. До участі також запрошуємо представників муніципальної міліції. Такі рейди носять інформаційно-попереджувальний характер з метою роз’яснення власникам собак правил вигулу тварин у громадських місцях. До прикладу, неприпустимо, щоб собаки гуляли біля пісочниці, де збираються та граються діти», – розповів в. о. начальника ветеринарного відділу, ветеринарний лікар департаменту житлового господарства та інфраструктури Олег Юзьків.

За його словами, в результаті таких рейдів зменшилася кількість випадків порушення власниками правил вигулу собак.

Як зазначив Олег Юзьків, у Львові існує понад 60 майданчиків для вигулу собак, що затверджені при кожному ЛКП. Під час вигулу собака повинен бути у наморднику з повідком, а також власник повинен мати при собі паспорт собаки та власний паспорт, інформацію про проведені щеплення. Якщо собака має повідок і намордник, але знаходиться далеко, собака вражається безпритульною.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у 2011 році було проведено 49 таких рейдів щодо дотримання правил вигулу собак у громадських місцях. Вже у 2012 році було здійснено понад 8 таких рейдів.

Нагадаємо, ухвалою сесії ЛМР № 1260 від 15.11.2007 року затверджено Правила утримання і поводження з тваринами у м. Львові.

Щодо питань з приводу вигулу, поводження з собаками у громадських місцях, фактів безпритульних тварин слід звертатися у ветеринарний відділ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР (тел.: 254-60-86) або ЛКП «Лев» (тел.: 252-30-41).

фото: vkurse.ua