У головному поєдинку турніру Анастасія поступилася словачці Терезі Міхаліковій. Остання, будучи під другим номером посіву, у двох сетах обіграла фавориту змагань. Підсумковий рахунок зустрічі - 7:6 та 6:3 на користь словачки. Що цікаво, Федоришин та Міхалікова перемогли у турнірі пар. Анастасія та Тереза у фіналі за усіма показниками перемогли український деут Марина Векслер/Анна Богославець – 6:2, 6:3.

Фінал чоловічого особистого турніру став справжньою окрасою змагань. У ньому зустрілися двоє тенісистів з Дніпропетровська – перший сіяний Максим Ратнюк та Олег Приходько. Насолоджувалися тенісом викосого рівня вболівальники цілих три сети. У підсумку Приходько створив невеличку сенсацію, залишився першого сіяного без головноного кубка турінру – 7:5, 1:6, 6:4.

Українці Максим Ратнюк та Владислав Ладигін стали найсильнішими у змаганнях пар хлопців. У фіналі вони обіграли білоруса Андрея Андрухова та поляка Міхала Рольскі – 6:3, 7:5.

З рук президента Федерації тенісу Львівщини Володимира Бербеки, директора турніру Анатолія Стасюка та головного судді Олександра Печонкіна усі переможці отримали завойовані кубки. А найголовнішим подарунком для усіх учасників, мабуть, було запрошення приїхати на шостий за ліком престижний тенісний турнір ITF UKRZAKHID.