Про це йдеться у зверненні громадських діячів Львова до міського голови Андрія Садового.

Серед підписантів звернення громадські діячі Львова Юрій Шухевич та Ігор Калинець, в.о. директора Інституту українознавства ім.. Крип’якевича Микола Литвин, народний артист України Григорій Шумейко, заслужений діяч мистецтв України Софія Кохмат та інші.

Вони звернулися до Андрія Садового із вимогою скасувати рішення щодо незаконного звільнення директора «Музей Личаківський цвинтар» Ігоря Гавришкевича.

Крім того, громадські діячі просять у мера Львова припинити цькування директора Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» Олеся Завадовича та директора музею Народної архітектури та побуту Івана Косакевича.

Громадський діяч, герой України Юрій Шухевич наголосив, що «підозру та велике занепокоєння викликає те, що протягом дуже короткого часу звільняють директорів трьох таких поважних закладів».

«Я думаю, що це якась афера, це замах на ці установи. Знаю, що на Личаківському цвинтарі раніше була якась афера: його хотіли розділити, комусь підпорядкувати і таке інше. Парк «Знесіння» також має судову справу. Не знаємо тільки, що задумали із Шевченківським гаєм. Але нічого доброго в тому, що звільняють трьох таких директорів немає. Я думаю, що це повинно насторожити громадськість», – сказав Юрій Шухевич.

Він додав, що навіть, якщо у міського голови є підстави звільняти директорів цих закладів, то він повинен проінформувати громадськість про це, а «не звільняти, аби звільняти та ще й незаконно».