У складі збірної команди України виступило й двоє львів’ян: майстер спорту Марія Ільницька та майстер спорту міжнародного класу Роман Мартиненко.

У напруженій боротьбі представники Львівщини успішно подолали шлях до п’єдесталу пошани: Марія Ільницька здобула титул чемпіонки Європи з пауерліфтингу з сумую триборства 370 кг (142,5кг+80кг+147,5кг). За результатами перших двох вправ Марія програвала 20 кг своїй основній суперниці росіянці Тетяні Смолехо, але в третій «коронній» вправі - становій тязі, бронзова призерка минулорічного чемпіонату Світу з пауерліфтингу підтвердила свою перевагу, випередивши росіянку на 2,5 кг. Крім того, Марія виборола друге місце в абсолютній першості серед представниць усіх вагових категорій.

На празькому помості також змагався майстер спорту міжнародного класу Роман Мартиненко. Дев’ять успішних спроб у змагальній діяльності та сума триборства 842,5 кг (327,5кг+250кг+265кг) забезпечили йому першу сходинку чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Роман виборов малі золоті нагороди в присіданнях зі штангою на плечах та жимі лежачи. В жимі лежачи Мартиненко встановив черговий рекорд Європи, показавши результат 250 кг.

Джерело: sport-oda.lviv.ua