Таку тезу Віктор Ющенко висловив сьогодні, 24 жовтня, під час зустрічі з виборцями у Львові, інформує кореспондент Вголосу.

Віктор Ющенко нагадав, що об’єднана опозиція почалася з КОДу, який був створений у Галичині. КОД, за його словами, починався не як політичний проект, а як майданчик для боротьби з диктатом. Проте за декілька місяців КОД почав політизуватися, бо, за словами президента, «Батьківщина» очолює процес в КОДі, «Батьківщина» починає роздавати дозволи на входження чи невходження в КОД. А потім перед виборами КОД взагалі скасували.

Тому Ющенко запитав, «чи ми з режимом уже поборолися, нам уже проти диктатури не треба боротися?».

Крім того, президент згадав про газову угоду. За його словами, він не може назвати опозиційною силу, яка «підписала московську газову угоду».

«Це кремлівський проект, бо національна сила такої б угоди не підписала», - наголосив Віктор Ющенко.

Також він розповів людям, що 32 голоси для прийняття закону про регіональні мови дала «Батьківщина».

«32 голоси дала «Батьківщина». Чи це легіонери, чи це тушки – це ті, що пройшли в українську політику під личинами демократії 5 років тому. І це називається опозиційна сила? Ні, це не опозиційна сила», - наголосив президент.
Він також сказав, що не може назвати об’єднану опозицію національною силою через те, що вона разом з Партією регіонів прийняли закон про вибори, за яким українці вибиратимуть новий склад ВРУ 28 жовтня.

Згодом Віктор Ющенко заговорив про Юлію Тимошенко особисто. Він згадав, що в часи Майдану українці хотіли, щоб якщо Ющенко був президентом, то Тимошенко має бути прем’єром. Тому він її тоді призначив на цю посаду. Але тоді президент додав, що «Тимошенко була моєю найбільшою помилкою». Присутні на зустрічі львів’яни зустріли таку заяву гучними оплесками і криками браво.