Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

У повідомленні зазначено, що до будинку ОСББ чоловік під’їхав на автомобілі «Мерседес». «З вікна іномарки виглянув водій та відразу звернувся до охоронців, аби ті відчинили заїзд на територію. Однак чоловікові, який орендує нежитлові приміщення на першому поверсі цього будинку, охоронці запропонували перейтися пішки, а автомобіль залишити за межами території», – йдеться в інформації. 

Як розповів начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, фігурант справи обурився, що приватна охорона не впустила його на територію біля будинку. У свою черг охоронці пояснили, що біля будинку залишають транспортні засоби лише власники квартир ОСББ. 

Отримавши відмову, чоловік витягнув пристрій, схожий на автомат Калашникова (АК), яким почав погрожувати охоронцям та жителям будинку, які стали очевидцями цього конфлікту. Після словесних погроз, чоловік кілька разів пальнув у повітря. Коли у нього закінчилися набої, він зарядив автомат новими набоями, які знаходились в автомобілі. 

«Коли зловмисника було затримано, то одразу було вилучено пристрій, схожий на АК, а також кулі, які він не встиг використати. Також у салоні авто було знайдено пристрій для відстрілу гумовими кулями, типу «Форт-12» (також з набоями) та пневматичну гвинтівку. На всю зброю у чоловіка були документи, які зараз перевіряють на їх достовірність», – заявив Зюбаненко.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Відповідальність за такий злочин передбачена у вигляді накладення штрафу від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

Чоловік, який зізнався у скоєному, займається приватним бізнесом, пов’язаним з  піротехнікою.